09124653951
livePhone

قیمت روز تیرچه بتنی و صنعتی

به دلیل نوسانات بازار مصالح قیمت تیرچه همواره در حال تغییر است. با ماشین حساب اختصاصی ما قیمت لحظه ای تیرچه پاشنه بتن و صنعتی را محاسبه کنید

اخرین به روز رسانی :مراحل خرید تیرچه مراحل خرید تیرچه

جدول قیمت تیرچه

محصول میلگرد تحتانی میلگرد تقویت درصد تقویت میلگرد فوقانی زیگزاگ قیمت (تومان)
تیرچه صنعتی 8×2 - - 8 5×2 109600
تیرچه صنعتی 10×2 - - 8 5×2 122600
تیرچه صنعتی 12×2 10 60% 10 5×2 155400
تیرچه صنعتی 14×2 12 60% 12 5×2 188100
تیرچه صنعتی 16×2 12 60% 12 5×2 208300
تیرچه بتنی 8×2 - - 8 6×1 67300
تیرچه بتنی 8×2 - - 10 6×1 73700
تیرچه بتنی 10×2 - - 10 6×2 95300
تیرچه بتنی 12×2 - - 12 6×2 117200
تیرچه بتنی 14×2 - - 12 6×2 138200
تیرچه بتنی 16×2 - - 12 8×2 166100


محاسبه قیمت تیرچه و عوامل موثر بر آن

یکی از مهم‌ترین کار‌هایی که سازندگان حوزه ساختمان، قبل از ساخت یک سازه انجام می‌دهند، تخمین هزینه نهایی است. این کار در مدیریت بهتر هزینه‌های پروژه  تاثیر دارد. قیمت هر متر تیرچه بتنی چقدر است؟ این یکی از سوال‌هایی است که ذهن کارفرما و سازنده را درگیر می‌کند؛ زیرا تیرچه یکی از مهم‌ترین بخش‌های سازه‌های امروزی است و همین امر باعث شده تا میزان قیمت آن برای سازندگان حوزه ساختمان بسیار حائز اهمیت باشد.

برخلاف تصور، تیرچه مانند سایر مصالح ساختمانی، برحسب وزن قیمت‌گذاری نمی‌شود. شیوه محاسبه قیمت تیرچه بر حسب متر مربع یا به اصطلاح قیمت کامل سقف است. شاید برایتان سوال  باشد که چرا هزینه تیرچه به‌ این روش محاسبه می‌شود؟ اگر نحوه‌ی فروش این محصول به اصطلاح کیلویی باشد راه‌های زیادی مثل استفاده از اجزای نامرغوب و سنگین برای افزایش قیمت آن به‌وجود می‌آید.

 

قیمت تیرچه بلوک 4، 5 و 6 متری

ابعاد 4، 5 و 6 متری، از ابعادی هستند که برای خرید تیرچه بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند. طبیعی است که کارفرما یا مجری بخواهند، قیمت تیرچه بلوک با این ابعاد را بدانند.

اگر جویای قیمت تیرچه بلوک 4، 5 و یا 6 متری هستید یا حتی می‌خواهید تیرچه را در ابعاد دیگری بخرید و دانستن قیمت آن برایتان مهم است، باید بدانید عوامل زیادی در قیمت آن تاثیر دارند. ضخامت زیگزاگ، عرض تیرچه و تقویتی یا بودن و نبودن آن تعدادی از این عوامل هستند. از طرفی نوسان در قیمت مصالح عامل دیگری برای نوسان در قیمت تیرچه است. پس بهتر است به صورت آنی قیمت آن را دریافت کنید. برای مشاهده جدول قیمت تیرچه در ابعاد دلخواه از لینک های زیر استفاده کنید.

قیمت تیرچه 4 متری

قیمت تیرچه 5 متری

قیمت تیرچه 6 متری

قیمت تیرچه 7 متری

 

چه عواملی بر روی قیمت تیرچه تاثیر می‌گذارد؟

برای تعیین قیمت تیرچه، عوامل زیادی درنظر گرفته می‌شود. هزینه مواد اولیه اولین پارامتر تاثیرگذار است. سیمان، میلگرد، آهن و... از مواد اولیه تشکیل دهنده آن هستند که احتمال تغییر قیمت روزمره‌ی آن‌ها وجود دارد، درنتیجه قیمت آنلاین تیرچه، یکی از معتبرترین منابع و نزدیک‌ترین قیمت‌، به قیمت تیرچه بتنی خواهد بود.

 نیروی کار، دومین عامل موثر بر روی قیمت انواع تیرچه

 این پارامتر تقریبا 7 الی 12 درصد بر قیمت تیرچه تاثیر دارد. بدین صورت که به میزان دستمزد نیروی کار برای ساخت تیرچه، قیمت تیرچه بتنی امروز، مقداری افزایش خواهد یافت.

 رابطه‌ی مستقیم بین بتن استفاده شده و قیمت تیرچه

 قیمت بتن استفاده شده از عواملی است که روی قیمت تیرچه بتنی تاثیر دارد. البته تاثیر قیمت بتن در ساخت تیرچه بتنی بسیار ناچیز است و تنها 1 تا 3 درصد قیمت کلی را شامل می‌شود.  

 هزینه‌های جوشکاری، یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت تیرچه‌ها

برای اتصال قسمت‌های مختلف تیرچه نیاز به جوشکاری است. جوشکاری هزینه‌هایی را به تولید کننده تحمیل کرده و روی قیمت نهایی تیرچه برای مصرف کننده نیز تاثیرگذار است.

این عامل با توجه به قیمت سیم جوش و گاز مخصوص تقریبا تاثیر 5 درصد بر قیمت تیرچه دارد. لازم به ذکر است که جوش مقاومتی به عنوان جوش استاندارد (برای تیرچه‌های فلزی) به حساب می‌آید.

 

 کدام نوع از سقف تیرچه بلوک را می‌توانید با کمترین پرداخت نصب کنید؟

یک سوال متداول که شاید در ذهن شما نیز باشد این است که کدام نوع از سقف‌های تیرچه بلوک ارزان تر است؟ باید به شما بگوییم که پارامتر قیمت به عوامل گوناگونی بستگی دارد اما در کل هر چه میزان مصرف فولاد سقف کمتر باشد قیمت آن نیز کمتر خواهد بود.

در نتیجه قیمت تیرچه کرومیت، قیمت تیرچه صنعتی، خرپا، بتنی و... با توجه به میزان فولاد استفاده شده در آن‌ها بستگی دارد.

 

 قیمت تیرچه در تهران

 قیمت تیرچه در تهران بر اساس متر مربع محاسبه می‌شود. علت این نحوه‌ی حساب نیز این است که اگر قیمت تیرچه بر اساس وزن محاسبه شود، احتمال دارد سودجویان و کلاهبرداران برای مصالح بی کیفیت و در واقع نامرغوب قیمت‌های بالاتری را درخواست کنند. قیمت تیرچه در تهران به قیمت روز تولید مواد اولیه ساخت تیرچه مانند سیمان، آهن، میلگرد و بتن و دیگر مصالح ساختمانی بستگی دارد.

علاوه بر این، هزینه‌ها‌ی نیروی کار و جوشکاری، از مهم‌ترین عناصر دخیل در قیمت هستند. قیمت تیرچه در تهران به دلیل نوسانات روزانه  بازار، دستخوش تغییر می‌شود و همین امر دسترسی به قیمت را برای سازندگان و کارفرمایان پروژه‌های ساختمانی دشوار می‌کند.

ولی با وجود تمام تغییرات قیمتی در بازار، درخواست ‌کنندگان به راحتی می‌توانند از طریق جدول موجود در صفحه قیمت سایت تیرچه پایدار به قیمت‌های به روز رسانی شده تیرچه در تهران دسترسی پیدا کنند. آن‌ها می‌توانند به صورت آنلاین قیمت لحظه‌ای تیرچه را با وارد کردن مشخصات در صفحه مشاهده کنند.

 قیمت تیرچه بلوک:

یکی از رایج‌ترین و پرکاربردترین سقف‌هایی که در ساختمان‌ها به کار می‌رود سقف تیرچه و بلوک است. این سقف ها از ترکیب تیرچه و بلوک سیمانی یا بلوک سفالی ساخته می شوند. سقف تیرچه و بلوک در برابر باد و زلزله مقاومت بسیار بالایی دارد و همچنین عایق صوتی و حرارتی خوبی است.

از نظر اقتصادی نیز اجرای این نوع سقف ها نسبت به سایر سقف ها، بسیار مقرون به صرفه تر است. برای اطلاع از قیمت تیرچه بلوک در سال 1401، آن را در همین صفحه به‌صورت آنلاین محاسبه کنید یا با کارشناسان ما در تیرچه پایدار تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار دهند.    

 اجزای تشکیل دهنده‌ سقف تیرچه بلوک

  • تیرچه: یکی از اجزای اصلی سقف تیرچه بلوک، تیرچه است که وظیفه دارد بار و فشار سقف را به تیر اصلی انتقال دهد.
  • بلوک: یکی دیگر از اجزای اصلی سقف تیرچه بلوک، بلوک است که از سیمان ساخته شده است. این قطعه در سقف تیرچه بلوک نقش قالب را دارد.
  • میلگردهای حرارتی: میلگرد های حراتی به دلیل جلوگیری از از تنش های حرارتی به صورت عمود بر هم در بالای سقف نصب می شوند.     
  • بتن: بتن ترکیبی از شن، ماسه با دانه ‌بندی ‌های مختلف است. پس از اجرای تیرچه بلوک عملیات بتن ریزی انجام می‌شود و بر قیمت سقف تیرچه بلوک تاثیرگذار است.

 

قیمت تیرچه در کرج و تهران

اگر در شهر تهران یا کرج زندگی می‌کنید و می‌خواهید تیرچه‌هایی با کیفیت بالا و قیمت مناسب خریداری نمایید، نگران نباشید چراکه تیرچه پایدار در خدمت شما است.

محصولات ما تضمین شده و استاندارد است، همچنین کارشناسان تیرچه پایدار آماده پاسخ دادن به پرسش‌ها و مشکلات شما هستند.

شما می توانید برای اطلاع دقیق از قیمت تیرچه بلوک از طریق شماره تلفن ۰۲۱۲۲۸۷۰۹۷۶  با کارشناسان ما در دفتر فروش شرکت تیرچه پایدار تماس بگیرید

سوالات متداول

قیمت تیرچه بتنی و تیرچه صنعتی بر اساس قیمت روز مصالح مثل آهن، بتن، بلوک، طول و ضخامت میلگرد ها محاسبه می شود. کیفیت محصول در اولویت اول است به همین منظور از مصالح بی کیفیت و ارزان در تیرچه ها استفاده نمی شود.
تیرچه پایدار در فاکتور نهایی صادر شده برای همه مشتریان تخفیف در نظر می گیرد. یکی از مزایای خرید از ما کاهش قیمت به دلیل حذف واسطه ها می‌باشد.
حمل تیرچه توسط باربری های مجاز و براساس نرخ اتحادیه پرداخت میشود. هزینه حمل و نقل بر عهده مشتریان عزیز می باشد.