livePhone

قیمت روز تیرچه بتنی و صنعتی

به دلیل نوسانات بازار مصالح قیمت تیرچه همواره در حال تغییر است. با ماشین حساب اختصاصی ما قیمت لحظه ای تیرچه پاشنه بتن و صنعتی را محاسبه کنید

اخرین به روز رسانی : 10/ 05 / 1401جدول قیمت تیرچه

محصول میلگرد تحتانی میلگرد تقویت درصد تقویت میلگرد فوقانی زیگزاگ قیمت (تومان)
تیرچه صنعتی 8×2 - - 8 5×2 63000
تیرچه صنعتی 10×2 - - 8 5×2 70000
تیرچه صنعتی 12×2 10 60% 10 5×2 88900
تیرچه صنعتی 14×2 12 60% 12 5×2 108000
تیرچه صنعتی 16×2 12 60% 12 5×2 120000
تیرچه بتنی 8×2 - - 8 6×1 49800
تیرچه بتنی 8×2 - - 10 6×1 53300
تیرچه بتنی 10×2 - - 10 6×2 68900
تیرچه بتنی 12×2 - - 12 6×2 82100
تیرچه بتنی 14×2 - - 12 6×2 94200
تیرچه بتنی 16×2 - - 12 8×2 113900


محاسبه قیمت تیرچه و عوامل موثر بر آن

تیرچه یکی از مهم‌ترین بخش‌های سازه‌های امروزی است و همین امر باعث شده تا میزان قیمت آن برای سازندگان حوزه ساختمان بسیار حائز اهمیت باشد، قبل از اینکه به سراغ بررسی عوامل موثر بر قیمت تیرچه برویم باید با نحوه‌ی محاسبه قیمت تیرچه آشنا شویم. تیرچه بر خلاف اکثر مصالح ساختمانی، روش تعیین قیمتش به وزن بستگی ندارد و محاسبه‌ی قیمت آن بر حسب متر مربع یا به اصطلاح قیمت کامل سقف است، شاید برایتان سوال پیش بیاید که چرا نحوه‌ی محاسبه قیمت تیرچه به اینگونه است؟ اگر نحوه‌ی فروش این محصول به اصطلاح کیلویی باشد راه‌های زیادی مثل استفاده از اجزای نامرغوب و سنگین برای افزایش قیمت تیرچه به وجود می‌آید.

چه عواملی بر روی قیمت تیرچه تاثیر می‌گذارد؟

به دلیل استفاده از سیمان، آهن، میلگرد و دیگر مصالح ساختمانی( که احتمال تغییر قیمت روزمره‌ی آن وجود دارد) در ساخت تیرچه قیمت این محصول باید به صورت آنلاین و بروز در اختیار مشتریان قرار بگیرد؛ بنابراین باید با عوامل تاثیرگذار بر قیمت تیرچه آشنا شویم

نیروی کار، دومین عامل موثر بر روی قیمت انواع تیرچه

این پارامتر تقریبا 6 الی 10 درصد بر قیمت تیرچه تاثیر دارد

 

 

 

رابطه‌ی مستقیم بین بتن استفاده شده و قیمت تیرچه

این قسمت از تیرچه تقریبا ارزان‌ترین بخش آن محسوب می‌شود، تاثیر بتن بر قیمت تیرچه بین 2 تا 4 درصد است به دلیل اینکه خرید بتن مصرفی به صورت عمده تاثیر زیادی بر روی قیمت آن دارد.

 

هرینه‌های جوشکاری، یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت تیرچه‌ها

این عامل با توجه به قیمت سیم جوش و گاز مخصوص تقریبا 5 درصد بر قیمت تیرچه تاثیر گذار است. لازم به ذکر است که جوش مقاومتی به عنوان جوش استاندارد ( برای تیرچه‌های فلزی) به حساب می‌آید.

کدام نوع از سقف تیرچه بلوک را می‌توانید با کمترین پرداخت نصب کنید؟

یک سوال متداول که شاید در ذهن شما نیز باشد این است که کدام نوع از سقف‌های تیرچه بلوک ارزان تر است؟ باید به شما بگوییم که پارامتر قیمت به عوامل گوناگونی بستگی دارد اما در کل هر چه میزان مصرف فولاد سقف کمتر باشد قیمت آن نیز کمتر خواهد بود.

 قیمت تیرچه در تهران

قیمت تیرچه در تهران بر اساس متر مربع محاسبه می‌شود. علت این نحوه‌ی حساب نیز این است که اگر قیمت تیرچه بر اساس وزن  تیرچه محاسبه شود، احتمال دارد سودجویان و کلاهبرداران برای مصالح بی کیفیت و در واقع نامرغوب قیمت‌های بالاتری را درخواست کنند. قیمت تیرچه در تهران به قیمت روز تولید مواد اولیه ساخت تیرچه مانند سیمان، آهن، میلگرد و بتن و دیگر مصالح ساختمانی بستگی دارد.

 

علاوه بر این، هزینه‌ها‌ی نیروی کار، که البته یکی از مهم‌ترین عناصر دخیل در قیمت است، و هزینه‌های جوشکاری از عوامل تاثیرگذار بر قیمت می‌باشند. قیمت تیرچه در تهران به دلیل نوسانات روزانه و بالا و پایین بازار  بسیار دستخوش تغییر قرار می‌گیرد و همین امر دسترسی به قیمت را برای سازندگان و کارفرمایان پروژه‌های ساختمانی دشوار می‌کند؛ ولی با وجود تمام تغییرات قیمتی در بازار، درخواست ‌کنندگان به راحتی می‌توانند از طریق جدول موجود در صفحه قیمت سایت تیرچه پایدار به قیمت‌های به روز رسانی شده تیرچه در تهران دسترسی پیدا کنند و حتی می‌توانند به صورت آنلاین قیمت لحظه‌ای تیرچه را با وارد کردن مشخصات در صفحه مشاهده کنند.

قیمت تیرچه بلوک:


یکی از  رایج‌ترین و پرکاربردترین سقف‌هایی که در ساختمان‌ها به کار می‌رود سقف تیرچه و بلوک است. این سقف ها از ترکیب تیرچه و بلوک سیمانی یا بلوک سفالی ساخته می شوند.
سقف تیرچه و بلوک در برابر باد و زلزله مقاومت بسیار بالایی دارد و همچنین عایق صوتی و حرارتی خوبی است. از نظر اقتصادی نیز اجرای این نوع سقف ها نسبت به سایر سقف ها بسیار مقرون به صرفه تر است.


اجزای تشکیل دهنده‌ سقف تیرچه بلوک

  • تیرچه: یکی از اجزای اصلی سقف تیرچه بلوک، تیرچه است که وظیفه دارد بار و فشار سقف را به تیر اصلی انتقال دهد.
  •  بلوک: یکی دیگر از اجزای اصلی سقف تیرچه بلوک، بلوک است که از سیمان ساخته شده است. این قطعه در سقف تیرچه بلوک نقش قالب را دارد.
  •  میلگردهای حرارتی: میلگرد های حراتی به دلیل جلوگیری از از تنش های حرارتی به صورت عمود بر هم در بالای سقف نصب می شوند.
  •  بتن: بتن ترکیبی از شن، ماسه با دانه ‌بندی ‌های مختلف است. پس از اجرای تیرچه بلوک عملیات بتن ریزی انجام مشود.

 شما می توانید برای اطلاع دقیق از قیمت تیرچه بلوک از طریق شماره تلفن ۰۲۱۲۲۸۷۰۹۷۶  با کارشناسان ما در دفتر فروش شرکت تیرچه پایدار تماس بگیرید
 

 

سوالات متداول

قیمت تیرچه بتنی و تیرچه صنعتی بر اساس قیمت روز مصالح مثل آهن، بتن، بلوک، طول و ضخامت میلگرد ها محاسبه می شود. کیفیت محصول در اولویت اول است به همین منظور از مصالح بی کیفیت و ارزان در تیرچه ها استفاده نمی شود.
تیرچه پایدار در فاکتور نهایی صادر شده برای همه مشتریان تخفیف در نظر می گیرد. یکی از مزایای خرید از ما کاهش قیمت به دلیل حذف واسطه ها می‌باشد.
حمل تیرچه توسط باربری های مجاز و براساس نرخ اتحادیه پرداخت میشود. هزینه حمل و نقل بر عهده مشتریان عزیز می باشد.